عنوان گروه بندی اصلی گرافیک
لیست جدیدترین های گرافیک

مجموعه آيكون هاي جديد و با كيفيت Kaori Icon Collection

مجموعه آيكون هاي جديد و با كيفيت Kaori Icon Collection

اين آيكون هاي زيبا با نام Kaori Icon Collection عرضه شده اند .کاربران می توانند از این آیکون ها برای زیباسازی محیط کار خود و همچنین برای طراحی ها و شادابی و زیبایی بخشیدن به طرح های خود از آنها استفاده کنید . این آیکون ها بسيار زيبا و متنوع بوده و از کیفیت فوق العاده ای سود می برند. در این مجموعه فوق العاده تعداد 344 آیکون موجود است . در اين مجموعه 344 آيكون با فرمت PNG عرضه شده اند . سايز آيكون هاي گروه PNG بالا بوده و

بازدید : 2809 دانلود / مشاهده

وكتورهاي جديد براي فتوشاپ Advertising Planes

وكتورهاي جديد براي فتوشاپ Advertising Planes

وكتورهاي زيبا با موضوع تابلو هاي زيبا و فوق العاده براي طراحي . همان طور كه مي دانيد وكتورها تصاويري هستند كه در نرم افزارهايي مثل فتوشاپ و فري هند و ایلیستراتور و... استفاده مي شوند . قابليت اصلي اين تصاوير اين است كه هرچقدر آنها را كوچك يا بزرگ كنيد كيفيت آنها كم نمي شود و تصوير يا همان وكتور هيچ تغييري در كيفيت و گرافيكش ايجاد نمي شود . get4pc.com قصد معرفي وكتورهايي زيبا و جذاب با موضوع تابلوهاي نقش بندي شده را دارد

بازدید : 1705 دانلود / مشاهده

Chalipa

Chalipa

chalipa اولين برنامه فارسي جهت نوشتن با قلم نستغليق است.
با چليپا در عرض يک دقيقه يک استاد نستعليق مي شويد. رنگ، اندازه، شکل و زاويه متن تان را کنترل کنيد، کلمات را تکان دهيد تا جريان ملايمي از اشکال برابر را ايجاد کنيد. کار نهايي تان را پرينت کنيد و يا با فرمت WMF يا BMP خارج کنيد و بعد قسمت ديگر را به فايل تان با استفاده از برنامه کاربردي مورد علاقه تان اضافه کنيد. در کنار نقاشي‌ باتذهيب‌، خطاطي (خوش نويسي)

بازدید : 4508 دانلود / مشاهده

مجموعه 348 فونت فارسی

مجموعه 348 فونت فارسی

این بسته از فونتها شامل 348 فونت فارسی می باشد. بیشتر فونتهای فارسی که مورد احتیاج باشد در این پکیج قرار داده شده است که هم اکنون آماده دریافت از سایت get4pc.com برای شما عزیزان می باشد.


بازدید : 2437 دانلود / مشاهده

مجموعه 36 فونت انگلیسی

مجموعه 36 فونت انگلیسی

این بسته از فونتها شامل 36 فونت انگلیسی می باشد که سایت get4pc.com آن را برای استفاده شما کاربران عزیز آماده کرده است.بازدید : 2155 دانلود / مشاهده

مجموعه 86 فونت فارسی B سال 2008

مجموعه 86 فونت فارسی B  سال 2008

این بسته از فونتها شامل 86 فونت فارسی B سال 2008 می باشد. امیدواریم از دریافت و استفاده از این پکیج فونتهای فارسی از سایت get4pc.com نهایت لذت را ببرید.


بازدید : 2232 دانلود / مشاهده

مجموعه 48 فونت انگلیسی Sport سال 2008

مجموعه 48 فونت انگلیسی Sport  سال 2008

این بسته از فونتها شامل 48 فونت انگلیسی Sport سال 2008 می باشد. امیدواریم از دریافت و استفاده از این پکیج فونتهای انگلیسی از سایت get4pc.com نهایت لذت را ببرید.


بازدید : 1956 دانلود / مشاهده

مجموعه 18 فونت انگلیسی آتش و یخ Fire - Ice سال 2008

مجموعه 18 فونت انگلیسی آتش و یخ Fire - Ice سال 2008

این بسته از فونتها شامل 18 فونت انگلیسی آتش و یخ Fire - Ice سال 2008 می باشد. امیدواریم از دریافت و استفاده از این پکیج فونتهای انگلیسی از سایت get4pc.com نهایت لذت را ببرید.


بازدید : 2966 دانلود / مشاهده

مجموعه دوم فونتها انگلیسی شامل 490

مجموعه دوم فونتها انگلیسی شامل 490

پکیج دوم از فونتها انگلیسی شامل 490 فونت می باشد. امیدواریم از دریافت و استفاده از این پکیج فونتهای انگلیسی از سایت get4pc.com نهایت لذت را ببرید.


بازدید : 2761 دانلود / مشاهده

مجموعه 103 فونت انگلیسی تحریری hand Writing سال 2008

مجموعه 103 فونت انگلیسی تحریری hand Writing سال 2008

این بسته از فونتها شامل 103 فونت انگلیسی تحریری hand Writing سال 2008 می باشد. امیدواریم از دریافت و استفاده از این پکیج فونتهای انگلیسی از سایت get4pc.com نهایت لذت را ببرید.


بازدید : 5645 دانلود / مشاهده

پکیج اول شامل 68 پلاگینهای photoshop

پکیج اول شامل 68 پلاگینهای photoshop

پکیج اول از پلاگین های زیبا و حرفه ای فتوشاپ، شامل 68 مورد پلاگین که توسط سایت مرجع دریافت نرم افزار get4pc.com ، تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. امیدواریم از دریافت و استفاده از این پکیج پلاگین ها نهایت لذت را ببرید.


بازدید : 2197 دانلود / مشاهده

پکیج دوم شامل 84 پلاگینهای photoshop

پکیج دوم شامل 84 پلاگینهای photoshop

پکیج دوم از پلاگین های زیبا و حرفه ای فتوشاپ، شامل 84 مورد پلاگین که توسط سایت مرجع دریافت نرم افزار get4pc.com ، تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. امیدواریم از دریافت و استفاده از این پکیج پلاگین ها نهایت لذت را ببرید.


بازدید : 1602 دانلود / مشاهده

پکیج سوم شامل 177 پلاگینهای photoshop

پکیج سوم شامل 177 پلاگینهای photoshop

پکیج سوم از پلاگین های زیبا و حرفه ای فتوشاپ، شامل 177 مورد پلاگین که توسط سایت مرجع دریافت نرم افزار get4pc.com ، تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. امیدواریم از دریافت و استفاده از این پکیج پلاگین ها نهایت لذت را ببرید.


بازدید : 1980 دانلود / مشاهده

پکیج چهارم شامل 56 پلاگینهای photoshop

پکیج چهارم شامل 56 پلاگینهای photoshop

پکیج چهارم از پلاگین های زیبا و حرفه ای فتوشاپ، شامل 56 مورد پلاگین که توسط سایت مرجع دریافت نرم افزار get4pc.com ، تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. امیدواریم از دریافت و استفاده از این پکیج پلاگین ها نهایت لذت را ببرید.


بازدید : 1890 دانلود / مشاهده

پکیج پنجم شامل 68 پلاگینهای photoshop

پکیج پنجم شامل 68 پلاگینهای photoshop

پکیج پنجم از پلاگین های زیبا و حرفه ای فتوشاپ، شامل 68 مورد پلاگین که توسط سایت مرجع دریافت نرم افزار get4pc.com ، تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. امیدواریم از دریافت و استفاده از این پکیج پلاگین ها نهایت لذت را ببرید.


بازدید : 1695 دانلود / مشاهده

پکیج ششم شامل 145 پلاگینهای photoshop

پکیج ششم شامل 145 پلاگینهای photoshop

پکیج ششم از پلاگین های زیبا و حرفه ای فتوشاپ، شامل 145 مورد پلاگین که توسط سایت مرجع دریافت نرم افزار get4pc.com ، تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. امیدواریم از دریافت و استفاده از این پکیج پلاگین ها نهایت لذت را


بازدید : 1639 دانلود / مشاهده

پکیج هفتم شامل 84 پلاگینهای photoshop

پکیج هفتم شامل 84 پلاگینهای photoshop

پکیج هفتم از پلاگین های زیبا و حرفه ای فتوشاپ، شامل 87 مورد پلاگین که توسط سایت مرجع دریافت نرم افزار get4pc.com ، تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. امیدواریم از دریافت و استفاده از این پکیج پلاگین ها نهایت لذت را ببرید.


بازدید : 3243 دانلود / مشاهده

پکیج هشتم شامل 75 پلاگینهای photoshop

پکیج هشتم شامل 75 پلاگینهای photoshop

پکیج هشتم از پلاگین های زیبا و حرفه ای فتوشاپ، شامل 75 مورد پلاگین که توسط سایت مرجع دریافت نرم افزار get4pc.com ، تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. امیدواریم از دریافت و استفاده از این پکیج پلاگین ها نهایت لذت را ببرید.


بازدید : 1704 دانلود / مشاهده

پکیج نهم شامل 65 پلاگینهای photoshop

پکیج نهم شامل 65 پلاگینهای photoshop

پکیج نهم از پلاگین های زیبا و حرفه ای فتوشاپ، شامل 65 مورد پلاگین که توسط سایت مرجع دریافت نرم افزار get4pc.com ، تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. امیدواریم از دریافت و استفاده از این پکیج پلاگین ها نهایت لذت را ببرید.


بازدید : 2071 دانلود / مشاهده

پکیج دهم شامل 133 پلاگینهای photoshop

پکیج دهم شامل 133 پلاگینهای photoshop

پکیج دهم از پلاگین های زیبا و حرفه ای فتوشاپ، شامل 133 مورد پلاگین که توسط سایت مرجع دریافت نرم افزار get4pc.com ، تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. امیدواریم از دریافت و استفاده از این پکیج پلاگین ها نهایت لذت را ببرید.


بازدید : 2112 دانلود / مشاهده