برای استفاده از مطالب قرار داده شده در سایت مرجع دریافت نرم افزار، بهتر است جهت سرعت بخشیدن به دانلود فایل مورد نظر خود و سهولت کار از یک نرم افزار مدیریت دانلود (مثل Internet Download Manager) استفاده نمایید.
بعد از دانلود نمودن فایل مورد نظر از سایت مرجع دریافت نرم افزار بر روی فایلی که پسوند exe دارد کلیک نمایید که با اینکار یک پنجره جدید باز میشود (این پنجره جهت خارج نمودن فایل دانلودی از حالت فشرده باز میشود) و شما باید بر روی گزینه Install کلیک نمایید. سپس از شما پسورد فایل را می خواهد که با وارد کردن پسورد get4pc.com بر روی گزینه Ok کلیک نمایید و فایل مورد نظر شروع به خارج سازی از حالت فشرده میشود. به این نکته توجه داشته باشید که در داخل درایو C شما به صورت اتوماتیک یک فولدر به نام get4pc ساخته می شود و فایلی را که از حالت فشرده خارج نموده اید در آنجا قرار می گیرد. حال شما می توانید فایل اصلی را که از حالت فشرده خارج شده نصب و یا اجرا نمایید. برای آگاهی بیشتر در مورد این توضیحات می توانید از تصاویر زیر کمک بگیرید.

نکته اول : فایلهایی که پس از خارج شدن از حالت فشرده پسوند iso دارند را یا باید بر روی CD کپی نموده و بعد استفاده کنید و یا باید بوسیله نرم افزار های ساخت درایو مجازی برای آنها درایو مجازی بسازید. برای ساخت درایو مجازی می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.
نرم افزار ساخت درایو مجازی

نکته دوم : پسورد تمامی فایلها get4pc.com می باشد..